Shaanxi Sier Electronics Co., Ltd.

  • Çin Shaanxi Sier Electronics Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shaanxi Sier Electronics Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shaanxi Sier Electronics Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shaanxi Sier Electronics Co., Ltd. şirket Profili
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Şirket ticaret
Markalar: Sier
No. Çalışanları: 10~20
Yıl kurulan: 2017
İhracat p.c: 90% - 100%

Giriş

Shaanxi Sier Electronics Co., Ltd. 2017 yılında kuruldu. Ana işi basınç, sıvı seviyesi, sıcaklık sensörü ve transmiterdir.Ürünlerinin% 99'u yurtdışında satılmakta ve birçok ülkeye ihraç edilmektedir.

Şirket, farklı gereksinimleri karşılamak için özelleştirilmiş hizmetler sağlamak ve müşterilerin çeşitlendirilmiş ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak yeni teknolojiler ve ürünler geliştirmek için iyi bilinen üniversitelerle işbirliği yapmak için profesyonel bir Ar-Ge ekibine sahiptir.

Müşterilerimize kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmamızı sağlayan Ar-Ge'ye odaklanıyoruz.Ayrıca, ürünlerimizin güvenilirliğini sağlamak için sıkı kalite kontrol önlemleri kullanıyoruz.Sağlam iş kredisi, mükemmel satış sonrası hizmet ve modern üretim tesisleri ile, dünya çapında müşterilerimiz arasında mükemmel bir itibar kazandık.

Kaliteli ürünler, mükemmel hizmet, uygun fiyat ve zamanında teslimata dayalı olarak uluslararası pazar payımızı giderek artırıyoruz.Daha fazla bilgi için lütfen bizimle serbestçe iletişime geçin.

Geçmiş

2017'deki kuruluşumuzdan bu yana, Ar-Ge'yi, basınç, seviye, sıcaklık sensörü ve transmiteri üretimini ve satışını entegre ederek küçük bir işletmeden kapsamlı bir grup haline geldik.

Hizmet

Firmamız üretim ve ihracat basınç, seviye, sıcaklık sensörü ve transmiteri konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerden gelen sorularla ilgilenmek için oldukça verimli bir ekibimiz var. Sıkı kalite kontrolü, malzeme tedarikinden test ve paketlemeye kadar her prosedürü kapsar. Birçok ülkeye mal satma konusunda deneyimliyiz ve müşterilerimiz arasında iyi bir üne sahibiz. Kendi fabrikamız ile geniş bir ürün yelpazesi sunabiliyoruz. Standart ürünlerin yanı sıra, özel siparişlerinizi karşılamak için kapsamlı bir özelleştirme hizmetleri yelpazesi de sunuyoruz. İlgilenen tüm şirketlerle içten bir işbirliği arıyoruz.

Ekibimiz

Yüksek eğitimli 7 profesyonel mühendisimiz ve sıkı eğitim almış 15 kalifiye işçimiz var. Ayrıca, yüksek üretkenlik ve verimli üretim sağlayan eksiksiz üretim hatlarına sahibiz. Bu arada, istikrarlı malzeme tedarikçilerinin desteğiyle,% 95'i ihracat olmak üzere aylık 5000 adete kadar üretim yapıyoruz.

Contact Us

Çin Shaanxi Sier Electronics Co., Ltd. şirket Profili 0

Mesaj bırakın